ZHP Krzaczek

Kontakt

Zakład Produkcyjno Handlowy Stanisław Krzaczek

Klikawa, ul. Leśna 5
24-100 Puławy
GPS 51.413568, 21.919720
e-mail: zamowienia@krzaczek.eu
NIP: 716-000-30-40
REGON: 430274724

Numery kont bankowych

Bank Gospodarki Żywnościowej

PLN:
40 2030 0045 1110 0000 0172 2590

EURO:
35 2030 0045 3110 0000 0016 5740

Bank Zachodni WBK

PLN:
17 1500 1520 1215 2010 0134 0000

EURO:
59 1500 1520 1215 2010 0147 0000

Zarząd firmy

Właściciel:
Stanisław Krzaczek
email: s.krzaczek@krzaczek.eu

Dyrektor Generalny:
Michał Kowalski
email: m.kowalski@krzaczek.eu
tel: 511 296 344

Centrum Obsługi Klienta

Centrum Obsługi Klienta

tel:(81) 880-60-18 wew.21 i 22
fax:(81) 880-60-18 wew. 26
tel.(81) 880-64-44
email: zamowienia@krzaczek.eu

 

Kierownik ds. sprzedaży i marketingu:
Marek Łach
tel: 510 128 087
email: m.lach@krzaczek.eu

Specjalista ds. Sprzedaży:
Grażyna Belowska
tel: 512 995 341
email: g.belowska@krzaczek.eu

Przedstawiciel handlowy:
Mariusz Kucharczyk
tel. +48 501 458 758
mail: m.kucharczyk@krzaczek.eu

Księgowość

Główny Księgowy:
Anna Nita
tel./fax (81) 880-50-45
tel: (81) 880-60-18 wew. 25
email: a.nita@krzaczek.eu

Kadry
Dział zaopatrzenia

Urszula Stachyra
tel: 517 021 323
u.stachyra@krzaczek.eu

13 + 11 =

Katalog 2019

pobierz PDF

Cennik 2019

pobierz PDF

Fundusze Europejskie

Unia Europejska

Dystrybutorzy

Nagrody i wyróżnienia

Kotły mocne w ogrzewaniu