ZHP Krzaczek

Kontakt

ZPH Krzaczek Sp. z o. o.

Klikawa, ul. Leśna 5
24-100 Puławy
GPS 51.413568, 21.919720
e-mail: zamowienia@krzaczek.eu
NIP: 716 283 14 27
REGON: 387853441

Numery kont bankowych

Bank Spółdzielczy Końskowola

PLN:
5087410004-0080624020000010

EURO:
287410004-0080624020000030

 

BNP Paribas Bank Polska S.A. 

PLN:
40 2030 0045 1110 0000 0172 2590

EURO:
35 2030 0045 3110 0000 0016 5740

Zarząd firmy

Prezes Zarządu:
Stanisław Krzaczek
email: s.krzaczek@krzaczek.eu

 

Centrum Obsługi Klienta

Centrum Obsługi Klienta

tel: (81) 880-60-18 wew.21 i 22 (sprzedaż)
tel: (81) 880-60-18 wew.23 (serwis)
email: zamowienia@krzaczek.eu

Dyrektor ds. Sprzedaży i Serwisu:
Michał Kowalski
email: m.kowalski@krzaczek.eu
tel: 511 296 344

Kierownik ds. sprzedaży i marketingu:
Marek Łach
tel: 510 128 087
email: m.lach@krzaczek.eu

Specjalista ds. zamówień publicznych:
Jolanta Kopińska
tel: 519 113 749
email: j.kopinska@krzaczek.eu

Koordynator ds. Techniczno-Handlowych:
Jacek Kazimierczyk
tel: 512 995 341
email: j.kazimierczyk@krzaczek.eu

Specjalista ds. Sprzedaży:
Marcin Garnek
tel. 502 106 483
email: m.garnek@krzaczek.eu

Przedstawiciel handlowy:
Mariusz Kucharczyk
tel. +48 501 458 758
mail: m.kucharczyk@krzaczek.eu

Księgowość i kadry

Główny Księgowy:
Izabela Jasińska-Marniak
tel. (81) 880-50-45
email: i.marniak@krzaczek.eu

Księgowa
Agnieszka Szlędak
tel: (81) 880 50 45
email: a.szledak@krzaczek.eu

Specjalista ds. kadr i płac
Joanna Krześniak
tel: 519 486 941
email: kadry@krzaczek.eu

Produkcja

Dyrektor Produkcji
Arkadiusz Berliński
tel: 516 773 719
email: a.berlinski@krzaczek.eu

Dział zaopatrzenia

Jacek Maciąg
tel: 517 021 323
email: zakupy@krzaczek.eu

Zgoda RODO

7 + 15 =

Katalog 2024

pobierz PDF

Cennik 2023

pobierz PDF

Fundusze Europejskie

Unia Europejska

Dystrybutorzy

Nagrody i wyróżnienia

Kotły mocne w ogrzewaniu