ZHP Krzaczek

Kontakt

ZPH Krzaczek Sp. z o. o.

Klikawa, ul. Leśna 5
24-100 Puławy
GPS 51.413568, 21.919720
e-mail: zamowienia@krzaczek.eu
NIP: 716 283 14 27
REGON: 387853441

Numery kont bankowych

BNP Paribas Bank Polska S.A. 

PLN:
40 2030 0045 1110 0000 0172 2590

EURO:
35 2030 0045 3110 0000 0016 5740

PKO BP SA

PLN:
22 1020 1068 0000 1402 0351 6507

Zarząd firmy

Prezes Zarządu:
Stanisław Krzaczek
email: s.krzaczek@krzaczek.eu

Dyrektor Generalny:
Michał Kowalski
email: m.kowalski@krzaczek.eu
tel: 511 296 344

Centrum Obsługi Klienta

Centrum Obsługi Klienta

tel: (81) 880-60-18 wew.21 i 22 (sprzedaż)
tel: (81) 880-60-18 wew.23 (serwis)
tel: (81) 880-60-18 wew.24-25 (księgowość i kadry)
tel: (81) 880-60-18 wew.26 (fax)
email: zamowienia@krzaczek.eu

Kierownik ds. sprzedaży i marketingu:
Marek Łach
tel: 510 128 087
email: m.lach@krzaczek.eu

Specjalista ds. zamówień publicznych:
Jolanta Kopińska
tel: 519 113 749
email: j.kopinska@krzaczek.eu

Specjalista ds. Sprzedaży:
Monika Zielińska
tel: 512 995 341
email: m.zielinska@krzaczek.eu

Specjalista ds. Sprzedaży:
Marcin Garnek
tel. 502 106 483
email: m.garnek@krzaczek.eu

Przedstawiciel handlowy:
Mariusz Kucharczyk
tel. +48 501 458 758
mail: m.kucharczyk@krzaczek.eu

Księgowość

Główny Księgowy:
Izabela Jasińska-Marniak
tel./fax (81) 880-50-45
tel: (81) 880-60-18 wew. 25
email: i.marniak@krzaczek.eu

Produkcja

Dyrektor Produkcji
Arkadiusz Berliński
tel: 516 773 719
a.berlinski@krzaczek.eu

Dział zaopatrzenia

Urszula Stachyra
tel: 517 021 323
u.stachyra@krzaczek.eu

Zgoda RODO

2 + 4 =

Katalog 2021

pobierz PDF

Cennik 2021

pobierz PDF

Fundusze Europejskie

Unia Europejska

Dystrybutorzy

Nagrody i wyróżnienia

Kotły mocne w ogrzewaniu