30 lat minęło

14 lipca 2017 roku odbyła się uroczysta  gala z okazji 30-lecia istnienia Zakładu Produkcyjno – Handlowego Stanisław Krzaczek, największego producenta kotłów centralnego ogrzewania w naszym regionie.

Uroczystość  swoją obecnością uświetniło wielu wspaniałych  gości  między innymi Marszałek Województwa Lubelskiego – Krzysztof Grabczuk, Poseł na Sejm – Krzysztof Szulowski oraz reprezentujący Wójta Gminy Puławy – sekretarz Paweł Kamola. Na spotkanie licznie przybyli również współpracujący z firmą kontrahenci z Polski i zagranicy, dostawcy, przyjaciele oraz pracownicy.

Na uroczystości  nie zabrakło wspomnień, podziękowań i chwil wzruszeń. O historii, trudnościach, ale i sukcesach z ,,łezką w oku” wspominał właściciel firmy Stanisław Krzaczek.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z WYDARZENIA

Założona w 1987 roku firma to w chwili obecnej nowoczesny, zautomatyzowany zakład produkcyjny produkujący nowoczesne,  ekologiczne kotły grzewcze spełniające wysokie standardy emisji odpowiadające klasie 5 wg PN EN 303-5:2012 oraz ekodesignu. Nieustanny rozwój firmy , inwestycje i doświadczeni pracownicy sprawiło , że ZPH Stanisław Krzaczek stał się jednym z czołowych producentów urządzeń grzewczych w Polsce. Zakład oprócz produkcji kotłów zajmuje się prefabrykacją konstrukcji stalowych dla budownictwa oraz przemysłu zbrojeniowego.

Zaproszeni goście mogli zobaczyć  funkcjonujące linie produkcyjne , a także nowo powstającą  halę produkcyjną która będzie mieścić m.in. malarnię proszkową i nowoczesny park maszynowy.  Wszystko to pozwoli na dalszy rozwój i podniesienie jakości powstających tu wyrobów.

Jubileusz 30-lecia zakończył się bankietem w Gościńcu nad Wisłą, w miłej atmosferze przy dźwiękach muzyki.

Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za przybycie i życzenia.  Mamy nadzieję, że kolejne spotkania będą odbywały się w równie miłej atmosferze i coraz większym gronie.

Następny